ddfdfd
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
W jaki sposób mogę się z wami skontaktować?

2.
Chciałbym poznać więcej szczegółów o platynie.

3.
Jakie są warunki odstąpienia od transakcji?

4.
Kiedy i w jaki sposób realizowana jest płatność?

Więcej

Platyna - skup

Platyna techniczna termopary
96 zł
Inne wytopy zawierające platynę
0 zł
Rod, Iryd, Ren, Ruten do wyceny
0 zł
Patyna - tygle / narzędzia lab.
87 zł
Platynowe elektrody lab.
86 zł

Każda osoba, która chciałaby sprzedać platynę przy pomocy platformy platyna4u.pl, powinna zapoznać się z formularzem zgłoszeniowym umieszczonym na naszej stronie internetowej. Wysłanie go nie łączy się z żadnymi wiążącymi decyzjami. Kiedy otrzymamy informację o chęci wyceny przedmiotów, zadzwonimy, żeby ustalić szczegółowe kwestie dotyczące przyjazdu kuriera, który dostarczy nam przesyłkę. Jeżeli będą mieli Państwo jakikolwiek pytania, nasz pracownik chętnie udzieli na nie odpowiedzi. Wówczas również poinstruujemy Państwa, jak przygotować przekazywane nam przedmioty.

 

Kiedy przesyłka do nas dotrze, przystąpimy do w   yceny wartości platyny. Zostanie wówczas ustalona próba oraz waga. W celu tym wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia, które zapewniają najwyższą jakość usług. Wycena będzie zgodna z cennikiem, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Chcąc zachować jak największą wiarygodność i uczciwość, a także zminimalizować ryzyko jakichkolwiek nieporozumień, informujemy, że w czasie otwierania przesyłki wykonujemy dokumentację fotograficzną.

 

O zakończeniu wyceny poinformujemy Państwa telefonicznie. Podamy wówczas również cenę, jaką ustaliliśmy, za przysłaną nam platynę. Jeżeli kwota będzie satysfakcjonująca, jeszcze tego samego dnia przelejemy zadeklarowaną sumę pieniędzy. Zrobimy to bezpośrednio na konto bankowe lub skorzystamy z usług Poczty Polskiej. Pieniądze prześlemy wówczas na adres podany w formularzu, który wysyłali Państwo do nas na początku współpracy.

Masz wątpliwości lub pytania? Zadzwoń!
17 250 07 09