ddfdfd
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
W jaki sposób mogę się z wami skontaktować?

2.
Chciałbym poznać więcej szczegółów o platynie.

3.
Jakie są warunki odstąpienia od transakcji?

4.
Kiedy i w jaki sposób realizowana jest płatność?

Więcej

Faq

W jaki sposób mogę się z wami skontaktować?

W celu poinformowania nas o chęci sprzedaży posiadanych przedmiotów, najlepiej skorzystać z formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Możliwe jest również podjęcie kontaktu telefonicznego. Nasz numer: 17 250 07 09.

Chciałbym poznać więcej szczegółów o platynie.

Każdy, kto chce poznać więcej informacji na temat platyny może skorzystać z danych zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Oferujemy na niej między innymi cennik oraz kalkulator, dzięki któremu można obliczyć orientacyjną cenę swoich przedmiotów.

Jakie są warunki odstąpienia od transakcji?

Odstąpienie od transakcji jest możliwe w ciągu 10 dni od czasu otrzymania pieniędzy za sprzedane przedmioty. Wiąże się to z koniecznością poinformowania nas o tym fakcie, jak również zwrócenia przesłanej kwoty w czasie 10 dni od odebrania płatności. W przypadku przelewu bankowego Klient zobowiązany jest do zwrócenia pieniędzy na konto, z którego one wypłynęły. Jeżeli korzystano z przekazu pocztowego, Klient otrzymuje od nas numer konta. Przedmioty odsyłamy w ciągu 3 dni, od czasu zaksięgowania wpłaty.

Kiedy i w jaki sposób realizowana jest płatność?

Płatność realizowana jest po tym, jak klient potwierdzi, że satysfakcjonują go zaproponowane mu warunki finansowe. Staramy się jak najszybciej przekazywać ustalone kwoty pieniędzy. Najszybszą drogą jest przelew na podany numer konta bankowego. Możliwe jest jednak również skorzystanie z usług Poczty Polskiej. W takim przypadku jednak nawet mimo natychmiastowego wysłania pieniędzy, ich dostarczenie może trwać nieco dłużej. Nie wynika to jednak z naszej winy.

Kiedy nie zapłacę za kuriera?

Kurier, który przyjeżdża do Klienta w celu odebrania od niego przesyłki i jest darmowy. Nie powinna ona jednak ważyć mniej niż wymagane minimum.

« Poprzednia | 1 2 | Następna »
Masz wątpliwości lub pytania? Zadzwoń!
17 250 07 09
Aktualne
ceny skupu

Patyna - tygle / narzędzia lab.

87 zł

Inne wytopy zawierające platynę

0 zł

Platyna techniczna termopary

96 zł

Platynowe elektrody lab.

86 zł